Novinky
Pružiny na sieťky

Pružiny na siete proti hmyzu sú univerzálne, na akúkoľvek hrúbku okenného rámu. Sú vhodné na plastové okná s gumenným tesnením. Siete proti hmyzu dodávame len s pružinami, sú spoľahlivejšie akom...

viac

Opravy a servis

Úvod Opravy a servis

Záručný a pozáručný servis:

  • montujeme a dodávame žalúzie značky Climax

  • záruka na nové žalúzie je 4 roky

  • záruka sa vzťahuje na výrobné vady

  • záruka sa nevzťahuje na poškodenie spôsobené nesprávnym používaním alebo cudzím zavinením

 V prípade poškodenia žalúzie, ktoré je považované za výrobnú vadu, technik príde a zdemontuje žalúziu. Po oprave a dodaní z výroby, žalúziu opať prídeme namontovať.

O žalúzie, ktoré sme dodali,  sa postaráme aj po ukončení záručnej doby. Dodávame všetky komponenty, vymieňame silony, pásky, textilné rebríčky aj poškodené lamely.


Opravy vnútorných žalúzií:

  • výmena silónov, vymieňame obidva silóny naraz
  • výmena retiazky a nastavenie žalúzie
  • výmena textilných pások, ktoré dvíhajú žalúziu, vymieňame všetky pásky naraz
  • výmena úchytov retiazky - brzdičiek
  • dopĺňame plastové komponenty ako sú krytky, montážne úchyty, fixačné kolíčky na silóny

Poškodené textilné rebríčky a lamely nevymieňame. V tomto prípade je potrebné osloviť priamo svojho dodávateľa žalúzií alebo objednať novú žalúziu.

 

Pri starších žalúziach môže nastať prípad, že poškodené diely nie je možné vymeniť za nové (nie sú dostupné na trhu), v takomto prídade sa treba pripraviť na možnosť výmeny žalúzie za novú.Opravy sieťok proti hmyzu:

vymieňame sieťovinu, zatláčaciu gumu, plastové držiaky, otočné háčiky, spojovacie rohy (ak máme k dispozícii kompaktné náhradné diely).
Sieťky je potrebné doviest k nám na adresu kancelárie (Haanova 16, Bratislava, vchod je z boku bytovky) alebo je možné objednať si službu - demontáž, montáž a dovoz naším technikom. 


Opravy sieťových dverí:

vymieňame sieťovinu, zatláčaciu gumu, magnety, pánty, madielka, spojovacie rohy (ak máme k dispozícii kompaktné náhradné diely).
Sieťové dvere je potrebné doviest k nám na adresu kancelárie (Haanova 16, Bratislava, vchod je z boku bytovky) alebo je možné objednať si službu - demontáž, montáž a dovoz naším technikom. 


Predaj náhradných dielov: len cez internetový obchod www.zaluzky.eu


 

Opravy v Bratislave a okolí zabezpečujeme do 7 pracovných dní.

Kontakt: info@zaluzky.sk, 0911 463 904