Novinky
Pružiny na sieťky

Pružiny na siete proti hmyzu sú univerzálne, na akúkoľvek hrúbku okenného rámu. Sú vhodné na plastové okná s gumenným tesnením. Siete proti hmyzu dodávame len s pružinami, sú spoľahlivejšie akom...

viac

Obchodné podmienky

Úvod UžitočnéObchodné podmienky

Obchodné podmienky

I. OBJEDNANIE TOVARU A SLUŽIEB

Objednávky môžete uskutočniť niekoľkými spôsobmi:

elektronickou poštou: info@zaluzky.sk,
telefonicky na čísle +421 903 463 904 (pre Holíč a okolie) a
+421 911 463 904 (pre Bratislavu a okolie)
osobne u zákazníka
Objednávky vybavujeme osobne počas zamerania na návšteve u zákazníka. V prípade zaslania objednávky Vám ihneď potvrdíme (najneskôr do 24 hodín) elektronickou poštou alebo telefonicky. Všetky prijaté objednávky sa považujú za záväzné.


II. CENY

Vyhradzujeme si právo na zmenu cien (rast cien energií, PHM, inflácia a pod.). Ak sa ceny zmenia počas vybavovania objednávky, budeme Vás vopred informovať.


III. PLATOBNÉ PODMIENKY

Prevádzkovateľ je platcom DPH. Všetky ceny sú vrátane DPH. Pri objednaní tovaru a služieb, účtujeme zálohu 50% z ceny. Platiť za tovar a služby sa dá:
v hotovosti pri preberaní tovaru a služieb
vopred úhradou zálohovej faktúry, prípadne finálnej faktúry,
prevodným príkazom na náš účet v VUB banke - č. u. 1900244953/0200,
alebo priamym vkladom na náš účet v ktorejkoľvek pobočke VUB banky.

IV. DODACIE PODMIENKY

Dodacia lehota je 1 - 2 týždne, vo väčšine prípadov expedujeme tovar do 5 pracovných dní od obdržania objednávky alebo v presne dohodnutý termín so zákazníkom. Pri platbe vopred, expedujeme až po prevode peňazí na náš účet. V prípade špeciálnej objednávky sa stanovuje individuálna dodacia lehota, o ktorej je zákazník vopred informovaný.


V. ZÁRUKA

Na tovar poskytujeme záruku 24 mesiacov.


VI. REKLAMÁCIE

Reklamáciu na tovar môžete uplatňovať osobne, telefonicky, písomne faxom alebo poštou. Reklamácia sa nevzťahuje na chyby spôsobené neodbornou manipuláciou zákazníka ani na škody vzniknuté nevhodnou technickou povahou nehnuteľnosti. Reklamácie sa vybavujú maximálne do 30 dní odo dňa nahlásenia reklamácie a prípadnej obhliadky. O vybavení reklamácie Vás budeme bezodkladne informovať.


VII. OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Pri vypĺňaní objednávkového formulára požadujeme niektoré osobné údaje, bez ktorých objednávka nie je možná. Vyhlasujeme, že tieto údaje považujeme za dôverné, nikdy ich neposkytneme tretím stranám (s výnimkou kuriérskej služby alebo pošty) a budeme ich využívať len pre svoju potrebu, tzn. pri komunikácii so zákazníkom.

V prípade ďalších otázok, nejasností alebo pripomienok nás kontaktujte poštou, e-mailom alebo telefonicky.